sigle
front

             

Participarea la Târgul de Turism al României        În perioada 15-18 martie 2012 a avut loc cel mai important eveniment dedicat turismului din România.  Editia a XXVII-a  a Târgului  de Turism al Romaniei organizat la ROMEXPO Bucuresti a reunit 200 de expozanti implicati direct pe acest segment de piată: autorităti de promovare regională din Romania şi din străinătate, organizatii patronale şi asociatii profesionale, agentii de turism şi tour-operatori, hoteluri şi pensiuni, organizatori de congrese şi turism de afaceri, edituri şi institutii culturale, în vederea dezvoltării şi întâmpinării exigentelor publicului consumator.

 Echipa de implementare a proiectului „Circuitul manastirilor din Vrancea” a distribuit în cele patru zile în care a avut loc Targul de Turism al Romaniei urmatoarele materiale de promovare a produsului turistic realizate în cadrul proiectului:               

                      

 - Brosura 2725 buc;  

- Pliant 5725 buc;  

- Vedere 5725 buc;  

- Carte cu specific turistic 1835 buc;  

- Album foto 1835 buc.

Caută în site

Newsletter Subscriber

Cate cifre are anul curent? (ex: 7 cifre)
Name:
Email: