sigle
front

Cantec de Toaca - editia 2014
In perioada 20-21 mai 2014 a avut loc festivalul "Cantec de Toaca". Evenimentul a fost organizat de Fundatia "Zi Deschisa", Parohia "Sf. Gheorghe Nord" din Focsani, Parohia "Sfintii Imparati" din Mera, cu sprijinul Protoieriei Focsani.


 

Cantec de Toaca - editia 2014

Fundatia Zi Deschisa va invita sa participati in data de 20-21 mai 2014 la evenimentul "Festivalul Cantec de Toaca" editia 2014. Ansamblul voievodal de la fosta Mănăstire Mera va fi gazda etapei finale a Festivalului ”Cântec de Toacă”, singura manifestare care dă viaţă din punct de vedere cultural şi religios Văii Milcovului.


 

Târgul Național de Turism al României

În perioada 13-16 martie 2014 Fundația Zi Deschisă a participat la Târgul Național de Turism Romexpo 2014. Fundatia Zi Deschisa a distribuit gratuit materiale de promovare pentru proiectul Circuitul mânăstirilor din Vrancea”

 

 

Caută în site

Newsletter Subscriber

Cate cifre are anul curent? (ex: 7 cifre)
Name:
Email: